Tak się bawiliśmy

5 Lecie MX-5 Klub Polska

Zlot górski – 5-lecie klubu 20-22 czerwca 2008

Zlot Górski – Polska, Czechy, Słowacja W 2008 roku, pięć lat po założeniu klubu, chyba nie myśleliśmy o świętowaniu pięciolecia.
Zdarzyło się jednak coś co w pełni na to miano zasługiwało. Odbył się zlot górski zorganizowany przez Tomka Piechowicza. Było to 20-22 czerwca. Przemieszczaliśmy się po terenach Polski, Czech i Słowacji. To był perfekcyjnie zorganizowany zlot pod każdym względem. Mistrzostwo świata. Cudowna baza noclegowa, rewelacyjne trasy, piękne widoki, niesamowity przejazd na orientację, zwiedzanie muzeum Tatry, mnóstwo atrakcji. W skali 1 do 10, liczba 10 nie jest odpowiednim wyznacznikiem.
Gdyby stworzyć „top listę zlotów” ten Tomka byłby w samym czubie.

 

5-lecie Zlot wiosenny 19-20.04.2008

19 i 20 kwietnia 2008 roku odbył się zlot wiosenny zorganizowany przez Agenta (współpraca, Tomek P.) Zaczęliśmy na rynku w Tarnowskich Górach. Krótki poczęstunek i ruszyliśmy do zamku w Toszku.
Kolejny cel to Kamień Śląski, do bazy noclegowej w Zespole Parkowo Pałacowym „Sanktuarium Św. Jacka” Była też szybka, ale bezpieczna jazda na płycie lotniska.
Kolejnego dnia zwiedzanie pięknego pałacu w Pławniowicach. Zakończenie w malowniczej „Leśniczówce” w Tarnowskich Górach i specjalność zakładu: „Łapa niedźwiedzia”.
Z żalem rozjeżdżaliśmy się do domu.